Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław

#akcjaFREKWENCJA

Witajcie!
Już za miesiąc rozpoczynamy rewanżową rundę rozgrywek ligowych. SSOW w porozumieniu z Klubem przygotowało #akcjaFrekwencja w celu zwiększenia ilości widzów na meczach domowych Odry Wodzisław przy jednoczesnym wsparciu Klubu.

Akcja jest bardzo prosta. Każde 100 sztuk cegiełek-karnetów sprzedanych przed pierwszym meczem obniża ceny biletów o 1zł w rundzie wiosennej. Czyli jeżeli cegiełki nabędzie 500 osób cena biletów wynosić będzie tylko 2zł.

Cena cegiełki to 100zł – ale jej głównym celem jest wsparcie finansowe organizatorów spotkań. Dlatego, każdy kto ma w sercu Odrę może nabyć cegiełkę i przy okazji zapewnić sobie wejścia na wszystkie domowe mecze w nadchodzącej rundzie.

Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich sympatyków Odry – tych, którzy stale odwiedzają Stadion Aleja, ale również tych, którzy nie zawsze mogą być na meczu, ale zależy im na lepszej przyszłości Odry. Wszyscy nasi dotychczasowi partnerzy również zostaną zaproszeni do udziału w akcji, o czym będziemy informować na bieżąco.

Informacja o ilości nabytych cegiełek będzie podawana często tak byśmy widzieli jak szybko rozchodzą się kolejne sztuki oraz mobilizowali się nawzajem do nabywania kolejnych.

Cegiełki będą dostępne u osób z SSOW i UOW ’08 już w tym tygodniu – zgłaszajcie się do osób, które znacie lub piszcie do nas na FB.

Razem zadbajmy o dobro Odry i odpowiednią frekwencję na naszych meczach.