Totolotek bonus – jak wygląda oferta bonusowa bukmachera 

Firma bukmacherska Totolotek ma do zaoferowania niecodzienny program nagród bonusowych. Totolotek bonus jest przeznaczony zarówno dla nowych graczy witryny hazardowej, jak i do stałych klientów serwisu. Oprócz nagród powitalnych dla nowo zarejestrowanych graczy legalny polski bukmacher proponuje typerom promocji za regularność, zachęcając klientów do aktywnego obstawiania na platformie.

W ciągu ostatnich pięciu lat obroty nielegalnego branży hazardowej wzrosły o 9 mld PLN. Bukmacher Totolotek jest znana w Polsce od dłuższego czasu. Operator hazardowy jest całkiem legalny i posiada licencję Ministerstwa Finansów. Witryna zapewnia typerom możliwość obstawiać zakłady bukmacherskie Totolotek i posiada wiele innych plusów. Olbrzymim zainteresowaniem graczy cieszą się profity bonusowe od bukmachera. W dalszych akapitach wyjaśnimy, jakie promocje przedstawia bukmacher typerom i jak aktywować te benefity.

Bonus w Totolotek – rodzaje nagród

Jakie Totolotek promocje znajdują się w ofercie bukmachera? Aby to sprawdzić, zalecamy przejść do zakładki Promocje na głównej stronie operatora. W tym rozdziale znajdziemy aktualne informacje na temat wszystkich bonusów i promocjach firmy bukmacherskiej. W ofercie promocyjnej operatora hazardowego jest ogromna ilość atrakcyjnych nagród skierowanych zarówno do nowych graczy, jak i do weteranów witryny.

Totolotek bonus

Bonusy Totolotek można podzielić na rodzaje jak poniżej:

 • program powitalny;
 • promo kody;
 • cashback;
 • freebety;
 • bonus za rejestrację w aplikacji;
 • pakiet lojalnościowy dla VIP graczy;
 • cashout;
 • promocje tymczasowe.

Poniżej sprawdzimy jakie warunki musi spełnić gracz, aby uzyskać wspomniane nagrody. Wyjaśnimy również jak wypłacić bonus.

Bonus powitalny w Totolotek

Totolotek bonus powitalny daje klientom serwisu nagrody w formie dodatkowych środków pieniężnych na obstawianie zakładów. Program startowy bukmachera składa się z 3 bonusów:

 • 100% do sumy 500 złotych;
 • bonus 100% do kwoty 49 złotych na zabawę w aplikacji;
 • bezpłatny zakład w wysokości 25 złotych.

Łączna wysokość nagrody wynosi 574 PLN. Aby uzyskać wspomnienie profity, gracz musi spełnić konkretne warunki i wpłacić minimalny depozyt. Totolotek bonus na start może być wydany na obstawianie dowolnych zakładów na ulubione drużyny i zawodników.

W celu wypłaty bonusu gracz musi spełnić warunki obrotowe. Niestety w ofercie operatora brakuje od drugiego depozytu. Jednak brak premii od drugiej wpłaty nie jest żadnym problemem, ponieważ firma bukmacherska proponuje graczom mnóstwo innych rewelacyjnych promocji i zachwycających bonusów.

Totolotek bonus powitalny

Bonus w aplikacji

Na obstawienie zakładów w aplikacji otrzymamy 49 PLN. Bonus na start bukmacher w postaci premii pieniężnej jest przekazywana na konta gracza po wpłacie depozytu. Jest to perfekcyjna opcja na ćwiczenie i uzyskanie niezbędnej wiedzy.

Bonus od depozytu

Wysokość premii wynosi 100% do 500 złotych. W celu zgarnięcia tej nagrody bonusowej wystarczy doładować swój rachunek depozytowy gracza na dowolną kwotę.

Bonus freebet

Bezpłatny zakład to jeden z najlepszych profitów nagród dla nowych typerów firmy bukmachera. Totolotek bonus startowy daje graczom możliwość bezpiecznego dokonania zakładu bez ryzyka. Na dokonania stawki na grę za darmo klienci otrzymują bonus w wysokości 25 PLN. Taki rodzaj zakładów bukmacherskich cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród pasjonatów hazardu.

Kody promocyjne w Totolotek

W celu zdobycia dodatkowych bonusów bez jakichkolwiek formalności zaleca się używać Totolotek kod bonusowy. Promo kod od firmy bukmacherakiej oferują typerom wiele dodatkowych benefitów. Do dyspozycji klientów jest dwa sposoby na uaktywnienie nagród za pomocą kodów bonusowych:

Podczas rejestracji Kod promocyjny jest podawany w trakcie otworzenia odpowiednim polu podczas wypełnienia wniosku informacyjnego.
Podczas dokonania wpłaty Kod promocyjny jest wpisywany podczas wpłaty kosztów na rachunek depozytowy typera.

Bonus z kodów bonusowych są zaliczane na konto bonusowe gracza po spełnieniu wszystkich warunków. Na uaktywnienie niektórych benefitów poczekamy do kilka godzin lub nawet dni. Jeśli w trakcie aktywacji profitów za pomocą promo kodów pojawiły się jakiekolwiek problemy, warto nawiązać kontakt z supportem operatora.

Totolotek gdzie wpisać kod? Pole do podania promo kodu jest wyświetlane graczom w trakcie dokonania wpłaty czy otworzenia profilu użytkownika. Kody można znaleźć na stronach witryn partnerskich firmy lub na stronie oficjalnej platformy. Kody mogą pojawiać się w ofercie bonusowej serwisu okresowo lub nie mieć żadnego ograniczenia czasowego.

Opcja cashout w Totolotek

Użytkownicy platformy Totolotek mogą korzystać z opcji cash out. Dzięki tej funkcji typerzy mają możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu przed zakończeniem imprezy. Opcja cashout jest dostępna dla graczy, którzy typują zakłady live albo zakłady przedmeczowe. Promocja dotyczy kuponów pojedynczych oraz akumulowanych. Możemy typować Totolotek zakład bez ryzyka także w razie, gdy kwota cashoutu jest niższa niż kwoty postawionej stawki.

Totolotek cash out

Bonus King Size

King Size to jeszcze jeden rewelacyjny Legalni bukmacherzy bonusy. W Totolotku gracze mogą zwiększać swoją wygraną nawet o 66%. Zależy to od liczby zakładów na obstawionym kuponie. Im więcej wydarzeń obstawimy, tym więcej mamy do wygrania. Warunki są proste. Minimalna stawka na grę stanowi 20 PLN. Natomiast % podwyższenia nagrody jest uzależniony od liczby meczy umieszczonych na jednym kuponie.

Cashback w Totolotek

Obstawiając zakłady w witrynie możemy zgarnąć Totolotek cashback. Aby wziąć udział w tej promocji, wystarczy założyć konto gracza w serwisie i dokonać zakładu na wydarzenie sportowe. Operator ubezpiecza obstawiony przez typera kupon. Należy jednak pamiętać, że aby zwrócić stawkę, wymagany jest kod bonusu Totolotek, który znajdziemy na stronie www operatora.

Program lojalnościowy dla VIP typerów

Totolotek oferuje klientom możliwość dołączenia do klubu lojalnościowego. Stali typerzy mogą liczyć na dostęp do mnóstwa dodatkowych opcji:

 1. Lepszych kursów.
 2. Inwitacji na ciekawe zmagania.
 3. Usługi indywidualnego managera.
 4. Lepsze limity dotyczące wypłat.
 5. Indywidualne benefity.

Ponadto Totolotek gwarantuje typerom całodobowe wsparcie fachowych konsultantów supportu na każdym etapie rozgrywki w serwisie. Możemy liczyć na pomoc profesjonalistów podczas dokonania wpłaty na konto depozytowe lub w trakcie Totolotek wypłata bonusu. Dodatkowo gracze mogą liczyć na zdobycie indywidualnych nagród: profitów rzeczowych, bonusów na urodziny, zaproszenia na ciekawe zmagania.

Lojalni użytkownicy serwisu otrzymują dostęp do najaktualniejszych promocji i nowoczesnych opcji o wiele szybciej niż inni klienci. Firma Totolotek dba o swoich regularnych graczy i zapewnia im niezapomniane emocje w trakcie zabawy hazardowej na portalu. Ponadto możemy spodziewać się na zachwycających wspomnień i niebywałego doświadczenia.

Inne promocje bukmachera

W ofercie Totolotka periodycznie powstają dodatkowe ciekawe promocje, które mają pewne ograniczenie czasowe. Aby być na bieżąco i uzyskiwać tylko aktualne informacje o ważnych wydarzeniach zalecamy zasubskrybować newslettera. Bonus Totolotek zasady sprawdzimy w sekcji Promocje.

Możemy liczyć na rewelacyjne nagrody bonusowe na każdym kroku zabawy hazardowej w serwisie. Wszystko, co należy zrobić to uzupełnić saldo depozytowe i możemy cieszyć się atrakcyjnymi nagrodami.

Bonus w Totolotek – warunki uzyskania

Aby zdobyć Totolotek bonus bez depozytu, gracz musi spełnić pewne warunki. Do zdobycia większości profitów nie jest wymagana wpłata kosztów na konto gracza. Jednak bukmacher hazardowy wymaga od typerów otworzenia konta osobistego w serwisie i potwierdzenia adresu elektronicznego. Dla aktywacji innych bonusów ważna jest subskrypcja newslettera.

Są też inne wymagania, o których warto pamiętać podczas uaktywnienia profitów. W tabeli poniżej opiszemy podstawowe warunki uzyskania profitów w Totolotku.

Podanie promo kodu Aby otrzymać bonus powitalny Totolotek, klient musi podać promo kod w trakcie wypełnienia wniosku informacyjnego. Jeżeli kod bonusowy nie został podany w odpowiedniej komórce, bonus nie będzie zaliczony na konto główne typera.
Dokonanie depozytu Co jeszcze ma zrobić klient serwisu, jeśli chce otrzymać bonus powitalny? Warunki otrzymania profitów nie są trudne do spełnienia. Aby zdobyć bonus startowy Totolotek, należy doładować rachunek gracza w serwisie.
Aktywacja skrzynki mailowej To kolejny ważny warunek, który jest niezbędny do spełnienia w celu uaktywnienia bonusów powitalnych. W tym celu typer musi zalogować do swojej skrzynki elektronicznej i kliknąć aktywacyjny link.
Obstawienie kuponu Warunek dotyczy ilość zdarzeń na obstawionym kuponie. Wysokość wygranej zależy od ilości obstawionych imprez na jednym kuponie.
Kurs minimalny W trakcie typowania zakładów warto pamiętać o kursach bukmacherskich. Chodzi tu o minimalnym poziomie kursów, niezbędnych do otrzymania nagród. Często operator oferuje typerom podwyższone kursy na dowolne spotkania każdego dnia.

To tylko najważniejsze warunki, które obowiązują u bukmachera Totolotek. Przed otworzeniem konta użytkownika i dokonaniem depozytu warto wyjaśnić wszystkie zasady uruchomienia nagród na głównej stronie firmy bukmachera.

Totolotek bet club

Jak wypłacić pieniądze bonusowe

Wielu z nas interesuje pytanie Totolotek jak wypłacić pieniądze? Nie jest to wymagającym działaniem. Po dokonaniu konkretnych warunków bonus jest naliczany na rachunek gracza na zasadach automatycznych. Jednak klient serwisu nie może natychmiast wypłacić kosztów ze swojego rachunku bonusowego, ponieważ profity te podlegają określonym warunkom obrotu.

Obrót bonusem to podstawowy warunek wypłaty nagrody bonusowej. Otrzymaną premię można wydać na obstawianie dowolnych zakładów bukmacherskich. Ponadto witryna stawia przed klientami dodatkowe wymagania, dotyczące kursów bukmacherskich i ilości obstawionych imprez sportowych na jednym kuponie. Gracze muszą obrócić bonus w ciągu kilku dni lub godzin od chwili jego uzyskania.

Ile trwa wypłata nagrody

Po spełnieniu wszystkich niezbędnych warunków typerzy mogą wypłacić swoje koszty z salda bonusowego. Procedura wypłata bonusu Totolotek jest bardzo szybka. Należy tylko przejść do sekcji Wypłaty i wybrać dowolny system płatniczy. Czas realizacji transakcji zależy od wybranego sposobu płatności i waha się od kilku godzin do kilku dni.

Sposoby wypłaty pieniędzy

Do wyboru użytkowników witryny jest ogromna ilość błyskawicznych i bezpiecznych metod płatniczych, które gwarantują bezproblemowe dokonanie wpłaty i szybkie typowanie sportów wirtualnych lub innych imprez sportowych.

Totolotek bonus jak wypłacić? Operator proponuje graczom wiele łatwych w użyciu metod płatności. Bukmacher współpracuje z ponad 15 bankami. Ponadto gracze mogą dokonać wpłaty i wypłaty za pomocą tPay, BLIK,DotPay, Skrill i wielu innych metod. Możemy też korzystać z kart płatniczych MasterCard i Visa i przelewów bankowych.

Do tego gracze mogą wypłacić środki za pomocą wspomnianych systemów przy użyciu aplikacji mobilnej, która gwarantuje wygodę i funkcjonalność podczas realizacji wypłaty. Z uwagi na wybrany system płatniczy na zaksięgowanie środków poczekamy do kilku dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *